Strony Ogólnopolskiej Konferencji Uczestników Programu ARISS w Polsce.

Opłaty

Wysokość opłaty zależy od wybranych opcji w formularzu rejestracyjnym i zaczyna się od 0zł. Niestety ponieważ jest to impreza na większą ilość osób to należy wcześniej zgłosić i zarezerwować nasze zapotrzebowanie. Ze względów bezpieczeństwa (rejestrowanie wpłat oraz dysponowanie gotówką) Stowarzyszenie Krótkofalowców i Radioamatorów "Delta" udostępnia nam swoją księgowość i konto na potrzeby tejże imprezy. Ma ono służyć jedynie jako kilkudniowy bufor w środkach. Po wpłacie na konto mamy pewność, ze możemy zamawiać nocleg, wyżywienie etc. Innym łatwiejszym dla wszystkich rozwiązaniem byłoby zgłoszenie swoje udziału i rozliczenie się na miejscu. My wówczas zgłaszamy do przygotowania np. 20 obiadów. Jeśli ktoś nie przyjedzie, to kto wówczas za to zapłaci? Stąd wolimy buforować pieniążki na koncie. A dlaczego na koncie nie do ręki? Tylko po to by nie było niedomówień… wszystko jest zaksięgowane! Byliby sponsorzy, to wówczas każdy mógłby się najeść za darmo na koszt sponsorów. Po co o tym napisałem? Aby podkreślić, że nikt na tym nie chce zarobić. A za czas koordynatora i innych wolontariuszy przy organizacji tej konferencji nikt nie zapłaci. Tak samo i prelegenci chcą przekazać Wam wiedzę za darmo płacąc we własnym zakresie za dojazd na miejsce konferencji! Choć często przy organizacjach takich imprez jest to pokrywane z finansów sponsorów i organizatorów.

Wpłaty należy dokonywać na konto:

Stowarzyszenie Krótkofalowców i Radioamatorów " D E L T A "
ul. Sportowa 26, 39-200 Dębica
BGŻ O/Dębica: 95 2030 0045 1110 0000 0187 8740
wpłaty koniecznie z dopiskiem:
Konferencja ARISS w Kole + imię i nazwisko + dokłany adres wpłacającego.

Bardzo prosimy o dokładne wypełnienie podanego dopisku do wpłaty. Jest to konieczne do prawidłowego rozliczenia środków wpłaconych na organizację konferencji.

Przykład:
Konferencja ARISS w Kole, Jan Kowalski, 39-200 Dębica, ul. Radarowa 14/2

Jeżeli wpłata jest za kilka osób proszę podać dane wszystkich osób w ten sam sposób. Tylko wpłata daje gwarancje uczestnictwa. Stowarzyszenie nie może dokonywać zwrotów wpłat.
Opłata nie zawiera noclegów. Jeżeli potrzebujesz nocleg kliknij tu

 

All right reserved © Armand Budzianowski 2011

Contact with the wbmaster